1תכל’ס פרקטיקה

אנחנו לא מאמינים בתיאוריות בגובה 30,000 רגל אלא בתוצאות שניתן להרגיש בשטח. הייחודיות שלנו הוא היכולת לתרגם החלטות אסטרטגיות לפעולות טקטיות. לצד אבחון ארגוני אסטרטגי יודעת דנברט לייצר נהלי עבודה ושגרות ניהוליות שניתן ליישם הלכה למעשה, וכן אפיון מפורט למערכת ניהול השירות ה”תפור” לצרכי הארגון. דנברט מסייעת ללקוחותיה להפוך את מדיניות ה-IT של הארגון לפרקטיקה יומיומית. דנבט מלווה את הלקוח מסימון המטרה ועד היישום בשטח, כולל הפרטים הכי קטנים. התמונה הגדולה מורכבת מהפרטים המרכיבים אותה, והרי ידוע ש”השטן נמצא בפרטים”.

2מקצוענות ללא פשרות

דנברט מתחייבת לספק תוצרים באיכות הגבוהה ביותר. המקצוענות שלנו מתבטאת בתוצרים בהירים ויזואלית ומילולית, שהם תוצאה של ראייה מערכתית ותכנון ארוך-טווח, דייקנות ויסודיות וכן מדיניות של שיפור מתמיד לצד חתירה לניצחון.

3רלוונטיות עסקית

המשימה שלנו היא לתת לגוף המחשוב את הכלים להגיע לרלוונטיות עסקית באמצעות יצירת שפה משותפת עם העסק ושילוב ההקשר של הלקוח בתהליכי העבודה של גוף מערכות המידע, לפי שיטת ITIL. מהי רלוונטיות עסקית? רלוונטיות עסקית היא היכולת של גוף מערכות המידע לספק שירות איכותי ללקוחותיו, על בסיס הבנת צרכי הלקוח, בהתאם לאמנת השירות, תוך חתירה מתמדת לשיפור מתמיד.